par mums

YOGA PILATES


“Veselība ir cilvēka vislielākā vērtība - ar šo uzskatu mēs apvienojam tik dažādos JOYstudio apmeklētājus. Mēs esam radījušas dzīvesveida studiju ar pozitīvu un modernu vidi, kur ar kvalificētu speciālistu palīdzību, mēs cenšamies uzlabot savu veselību un labsajūtu, trenējot gan ķermeni, gan prātu. Katra apmeklētāja paša ziņā ir mērķis, ko viņš vēlas sasniegt – JOYstudio Jūs motivēs un atbalstīs.“

Ieva un Līna

galerija

 
 

grafiks

 

ILONA KALJANI

Starptautiski diplomēta jogas un meditācijas pasniedzēja, sertificēta skaņas terapijas (tibetas dziedošie trauki) un aromaterapijas specialiste, kvalificēta strečinga trenere

 

Par sevi:

Nodarbojos ar jogu kopš 2010. gada katru dienu. Joga ir mana sirdslieta, un es ļoti velos dalīties savās zināšanās ar visiem, kas grib kaut ko mainīt savā dzīvē, piepildot to ar harmoniju un pozitīvu enerģiju, stiprināt savu veselību un uzlabot figūru. 

 

Nodarbībās ļoti liela uzmanība tiek veltīta relaksācijai, elpošanas vingrinājumiem un iekšējai koncentrācijai. Tiek uzskatīts, ka tikai šādā stāvoklī asanas sniedz maksimālu efektu. Elpošanas prakse (pranajama) palīdz ne tikai nodrošināt visu organismu ar skābekli, bet arī attīrīt prātu no negatīvām emocijām, izlabo ķermeņa stāju, uzlabojot mugurkaula simetriju, un atjauno līdzsvaru visā ķermenī.

BEĀTE RIEKSTIŅA

Profesionāla dejotāja, horeogrāfe, dejas un pilates pasniedzēja

 

Par sevi:

Dejas izglītības pirmssākumi sākušies Aleksandra Barinova profesionālajā privātajā baleta skolā, kur tika apgūta klasiskā deja pie Vladimira Ponomarjova, Irēnas Strodes, Zanes Lieldidžas, kā arī Ludmilas Vikānovas. Vēlāk savu  dejas izglītību turpinājusi deju skolā „Dzirnas”, paralēli iegūstot bakalaura grādu LKA Latvijas Kultūras koledžas laikmetīgās dejas nodaļā. Dejojusi un mācijusies Lielbritānijā Jasmin Vardimon fiziskās dejas kompānijā, kur pirmo reizi saskārusies ar pilatēm.  Tur iegūtās zināšanas vēl joprojām tiek izmantotas un šobrīd Beāte ir ceļā uz pilates instruktora sertifikāta iegūšanu Michael King Pilates (UK).

pasniedzēji

LAURA TIMOŠKO

Jogas, bodyART, TRX sertificēta trenere

bodyART nodarbība ir veidota tā, lai no tās gūtu prieku un harmoniju ikviens cilvēks.  Šajā nodarbībā ir iekļauti spēka, ārstnieciskie un jogas vingrojumi. Treniņā var iekļaut kardio daļu vai pat visas stundas garumā veidot tikai kardio treniņu. Nodarbību iesāk ar sevis apzināšanos caur ķermeni un elpu.

bodyART nodarbībā tiek pielietota centrālā elpošana – tā ir epošana ar balsenes palīdzību, tādējādi ir vieglāk noturēt pozas vismaz 30 sekundes un „ieiet” tajās vēl dziļāk,  vērties vēl vairāk vaļā un pastiepties vēl augstāk.

Šī nodarbība balstās uz Iņ un Jaņ polaritātes principu – ieelpa-izelpa, atvēršanās-aizvēršanās, augšā-lejā u.c.

Šis treniņš patiks tiem, kuru mērķis nav izlādēties, bet gan gūt pilnvērtīgu un kontrolētu slodzi, kā arī veidot staltu stāju, stipru un lokanu ķermeni.

IEVA PRIEDE

Ashtanga-Vinyasa jogas pasniedzēja

Par sevi:

Es iepazinos ar jogu 2002. gadā un tūdaļ sapratu, ka beidzot esmu atradusi to, ko tik ilgi meklēju. 

Joga man ir veids, kā rast mieru un harmoniju ar pasauli, veids kā atbrīvot prātu no domām.

Studēju Indijā - Goa un kļuvu par Aštangas un Vinjasas jogas pasniedzēju. Turpināju padziļinātas macības Taizemē, Bali, Krievijā un Zviedrijā.

Nodarbībās izmantoju gan Ashtangas, gan Vinyasas jogas elementus. Ashtanga joga ir viena no visintensīvākajām un dinamiskākajām jogas formām - intensīva vingrošana. Prakses laikā nostiprinās muskulatūra, paaugstinās vispārējais ķermeņa tonuss un palielinās lokanība. Ķermenis uzsilst, paātrinās asinsrite un sākas svīšanas process, kas palīdz no organisma izvadīt toksīnus un liekās taukvielas.

Būt jogas pasniedzējai un dalīties savā pieredzē sniedz man neaprakstāmu prieku un pateicību, bet, kas mani sajūsmina vēl vairāk, ir iespēja vērot kā joga maina cilvēku apziņas līmeni un fiziskā ķermeņa stāvokli.

 

cenas

PILATES FIT BOX

​Bērniem

1 nodarbība 10€ / 60min

4 nodarbības 35€

8 nodarbības 65€

12 nodarbības 90€

privāta nodarbība 35€

JOGA FIT BOX

1 nodarbība 15€ / 90min

4 nodarbības 55€

8 nodarbības 100€

12 nodarbības 120€

privāta nodarbība 65€

 

kontakti

JOY STUDIO

Tērbatas iela 45, Rīga

+371 27 774 432

joy@joystudio.lv

P - S   7:00 - 21:00

Sv.      brīvs

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

​© 2017 by HONEY & HONEY

JOYstudio